گروه تولیدی هنر صنعت اوان

هنر صنعت اوان  در سال 1397 با نگاهی نو پا به عرصه ی تولیدکنندگان مبلمان اداری و خانگی گذاشت.

این مجموعه با الگوبرداری از شرکت های مطرح دنیا، همواره تلاش کرده است که محصولات خود را بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و تولید کند.

استفاده از جدیدترین فناوری های تولید، جهت نوآوری و حفظ کیفیت، مهم ترین هدف ما و ایجاد زمینه مناسب برای خلق تجربه خوب برای مشتری بزرگترین آرزوی ماست.

ماموریت ما

بسیاری از شرکت ها، جلب رضایت مشتری را به عنوان مهم ترین فعالیت برای خود در نظر گرفته اند. ما به این موضوع اعتقادی نداریم! ما باور داریم که رضایت مشتری، از حداقل الزامات حفظ حیات یک کسب و کار است. ما صرفا به دنبال جلب رضایت مشتریان خود نمی باشیم، و تلاش می کنیم تا نوعی احساس لذت را در آنها به وجود آوریم. لذت به معنای ایجاد شور و شوق در مشتری است، که با ارائه ارزش های بیش از انتظار آنها توسط قیمت، عملکرد، کیفیت و یا خدمات اندازه گیری میشود. ما لذت را از طریق تکرار کار، مراجعات ، “بحث” بازار، و خدمات به موقع اندازه گیری می کنیم..

ارزش های ما

ما پای تولیدات مان ایستاده ایم.

هر محصول با بالاترین کیفیت قطعات ایجاد شده است و دارای کیفیتی است که برای سالها استفاده قابل اعتماد ساخته شده است.

طراحی در قلب ماست.!

این دلیلی است که ما هر روز کار می کنیم. ما نسبت به طراحی پرشور هستیم، ما حتی بیشتر از ایجاد محصولات زیبا، از طراحی محصول کاربردی استقبال می کنیم که کار و زندگی مردم را بهبود می بخشند.

قیمت گذاری منصفانه

فلسفه ما ساده است، کار ما این است که مبلمان را با بالاترین کیفیت مناسبترین قیمت و بهترین خدمات به مشتریان ارائه کنیم.

مشتریان ما
در مورد نام برند

اسم اوان از نام دریاچه خودجوش و زیبایی که در ارتفاعات بلند الموت ایران قرار دارد گرفته شده است

بیشتر بخوانید