.

1.    جک صندلیهای گردان در صندلی های جکدار گردان زمانی که دسته اهرم قفل میباشد نباید فشار بیش از اندازه به پشتی صندلی وارد شود. در صندلی های گردانی که از مکانیزم تیلت 1 حالته استفاده می شود در دو حالت قفل می گردد. اولی برای زمان کار و دومی برای زمان استراحت. وقتی که زاویه پشتی صندلی در حالت 45 درجه قرار می گیرد برای استفاده  از این دو حالت باید بدون فشار آوردن به پشتی صندلی دسته جک ( سمت راست صندلی تعبیه شده ) را به حالت داخل ( جهت بدن شخص استفاده کننده ) فشار دهید تا صندلی قفل شود و زمانی که دسته را به سمت بیرون ( خلاف جهت بدن شخص استفاده کننده ) بکشید صندلی آزاد میگردد و می توان به آن تکیه داد و از خاصیت فنری آن استفاده کرد.
2.  با توجه به اینکه اشخاص با وزن های مختلفی از صندلی ها استفاده می کنند پیچ تنظیمی زیر صندلی تعبیه شده تا شخص استفاده کننده از صندلی بتواند به نسبت وزن خود فشار وارده بر پشتی صندلی را تنظیم کند. برای این کار کافیست فلکه پلاستیکی که زیر صندلی سمت جلو قرار دارد را جهت استفاده اشخاص سبک تر به سمت چپ ( خلاف جت عقربه های ساعت ) و در اشخاص سنگین تر به سمت راست ( جهت عقربه های ساعت ) چرخاند تا به میزان فنریت دلخواه برسد.

3. جهت بالا و پایین بردن صندلی های گردان، دسته اهرمی سمت راست صندلی تعبیه شده است. هنگامی که روی صندلی نشسته باشید و دسته اهرم را به سمت بالا بکشید صندلی به پایین حرکت می کند و برای بالا بردن صندلی کافیست از روی صندلی بلند شوید و دسته اهرم را به سمت بالا بکشید. زمانی که صندلی به ارتفاع دلخواه رسید دسته اهرم را رها کنید.

4. در صندلی های گردان که از مکانیزم کلاچی استفاده شده است ( چند حالته ) جهت قفل کردن صندلی در زاویه دلخواه کافیست دسته اهرم کلاچ که زیر صندلی سمت چپ نصب شده در حالت آزاد قرار گیرد ( دسته کلاچ به سمت بالا کشیده شده باشد ) سپس به صندلی تکیه داده در هر زاویه که می خواهید قرار بگیرید و همان جا صندلی را قفل کنید ( دسته کلاچ را به سمت پایین فشار دهید ) لطفا از قرار دادن سنگینی وزن بیش از اندازه روی دسته صندلی خودداری کنید.
5. در صورت بروز هرگونه خرابی یا مسئله در نحوه کار کردن صندلی لطفا با ما تماس بگيريد چرا كه در صورتيكه از زمان گارانتي 3 ساله باقي مانده باشد و افرادي غير از پرسنل صندلی اداری تیک اقدام به تعمير يا باز كردن صندلي كنند محصول شما از گارانتي خارج گرديده و تعمير آن شامل هزينه خواهد شد