.

 

مدیران اغلب اوقات برای تقسیم کردن فضای کاری و مجزا کردن آن به دپارتمان های مختلف، از پارتیشن اداری استفاده می کنند.
 
پارتیشن اداری گذشته از این که بسیار مقرون به صرفه بوده و روشی مؤثر برای ایجاد فضاهای مختلف در شرکت می باشد، فواید زیاد دیگری را، هم برای مدیر و کارمندان و هم برای فضای کاری در بر دارد. اگر شما تردید دارید که برای شرکت خود از پارتیشن اداری استفاده کنید یا نه، لیست زیر در مورد فواید پارتیشن اداری ، به شما کمک می کند که راحت تر تصمیم بگیرید:
• پارتیشن اداری با جدا کردن کارمندان از همدیگر و کاهش عوامل حواس پرتی ای که کارمندان در معرض آن هستند، تمرکز را در محیط کار بهبود می بخشد. هیچ کس نمی خواهد موقع تمرکز بر کار، ناخواسته مکالمات افراد دیگر را بشنود.
• پارتیشن اداری حریم خصوصی برای افراد ایجاد می کند. این حریم خصوصی موقع مکالماتی که از حساسیت خاصی برخوردار است و شما نمی خواهید افراد دور و بر شما چیزی بشنوند، بسیار مهم است.
• پارتیشن اداری محیط کار را جذاب کرده و به آن جلوه ای حرفه ای می دهد. پارتیشن اداری با متریال مختلف قابل اجرا است از قبیل پارتیشن اداری تمام ام دی اف و پارتیشن اداری تمام شیشه و یا پارتیشن اداری نیم شیشه و نیم ام دی اف و می توان با روکش ها و در رنگ های متنوعی آن را اجرا کرد.
• پارتیشن اداری از انتشار و انتقال صدا در سراسر محیط کار جلوگیری می کند، چه منبع تولید صدا در داخل شرکت باشد و چه در خارج از شرکت. البته کارایی پارتیشن اداری تا سقف در این مورد بیشتر است.
• پارتیشن اداری در جدا سازی دپارتمان ها مفید است و با وجود پارتیشن اداری ، مراجعین و افرادی که به محیط شرکت ناآشنا هستند، راحت تر می توانند قسمت های مورد نیاز خود را پیدا کنند.
• پارتیشن اداری فضایی اضافی ایجاد می کند که می توان برای ذخیره ی فایل ها، نصب اعلانات یا وایت برد از آن استفاده کرد. کارمندانی که در کنار پارتیشن اداری نشسته اند، می توانند با وصل کردن سبدهایی به پارتیشن اداری ، فضایی برای ذخیره و بایگانی فایل ها ایجاد کنند. از پارتیشن اداری می توان به عنوان صفحه ای برای وصل کردن اعلانات استفاده کرد. حتی میتوان به بیرون پارتیشن اداری ، یک وایت برد وصل کرد تا کارمندان بتوانند برای همدیگر یادداشت بگذارند.
همانطور که مشاهده کردید، نصب پارتیشن اداری در محیط کار مزایای زیادی دارد. اگر شما در محیط کار خود با مشکلی مواجه هستید، مثل سر و صدای بیش از حد و یا نبود حریم خصوصی، می توانید از پارتیشن اداری استفاده کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید. با پارتیشن اداری واقعا می توان این مشکلات را رفع کرد، مشروط بر این که در جای درست و به فرم مناسبی نصب شود. اگر مدیری هستید که برای محیط کار خود به دنبال راه حل می گردید و یا کارمندی هستید که از مدارا کردن با همکاران پر سر و صدای خود خسته شده اید، پارتیشن اداری دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن می گردید.