.

 1. کالا را در مکان های خیلی گرم و خیلی سرد قرار ندهید. می بایست محل چیدمان کالا با فاصله حداقل یک متر از دستگاههای گرمایشی (بخاری،شوفاژ و ...) قرار گیرد.
 2. از نگه داری مواد قابل اشتعال و شیمیایی،اجسام برنده در نزدیکی کالا و گداشتن اجسام سنگین،غیر متعارف و تیز روی وسایل خودداری نمایید.
 3. از قراردادن کالا در معرض نور مستقیم خورشید،مکان های مرطوب،نمناک و دارای گرد و غبار خودداری فرمایید.
 4. کالا را در جایی با سطح یکنواخت،صاف و خشک قرار دهید و موقع جا به جا کردن کالا،هرگز آنها را روی زمین نکشید و از ضربه خوردن به آن جلوگیری نماییید.
 5. در صورت نیاز به جا به جایی کالا در فواصل طولانی و برای جلوگیری از بروز آسیب،آن را از مونتاژ خارج نمایید.(توصیه می شود جهت انجام این امر از تجربه و مهارت متخصصین ما استفاده نمایید.)
 6. چنانچه قصد عدم استفاده از مبلمان به مدت طولانی را دارید آن را با پارچه ای به صورت کامل پوشانده و از گرد و غبار و نور خورشید مصون سازید.
 7. محصول را به غیر از کاربرد مصرفی خود مورد استفاده قرار ندهید و از نشستن بر روی دسته مبل ها و ایستادن بر روی صندلی ها پرهیز نمایید.
 8. وسایلی که دارای ساختاری مشابه صندلی و یا چهار پایه می باشند هیچگاه نبایست به نحوی مورد استفاده قرار گیرند که از حالت تعادل خارج گردند،این عمل در درازمدت باعث بروز اشکال در محل های مورد اتصال خواهد شد.
 9. در هنگام استفاده از مکانیزم های متحرک،مراقب قسمت های نوک تیز و سخت آن (دستگیره ها،لولا ها،چارچوب فلزی و ... ) باشید و به کودکان اجازه بازی با اجزای متحرک کالا را ندهید.
 10. اگر احساس می کنید مبلمان شما نیاز به تعمیر دارد ،حتما در اسرع وقت با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل نمایید،زیرا تاخیر در این کار باعث خرابی بیشتر می شود.
 11. قبل از انجام تعمیرات و تغییر دکوراسیون منزل،کالا را از محل چیدمان دور و اقدامات محافظتی را به عمل آورید.
 12. در خصوص نظافت لوازم الکتریکی به کار رفته در کالا ،ابتدا دو شاخه برق را از پریز خارج نموده و از یک پارچه خشک جهت تمیز نمودن آن استفاده نمایید.